| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM |
| Wijzerplaatformaat | 63 mm |
| Materiaal | Zwart staal/roestvrij staal behuizing |
| DIENST | volledige naverkoopservice |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
|---|---|
| Dialgrootte | 6" ((2,5",4" optioneel) |
| Metingsafstand | 0~6MPa |
| Precisiteit | 10,6% |
| Garantie | 1 jaar |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Gevalgrootte | 60 mm |
| Drukbereik | 0-250 MPa |
| Nauwkeurigheidsklasse | 2.5% |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Gevalgrootte | 2.5 "(60 mm),(2",2.5",4",6" optioneel) |
| Certificaat | ISO9001, CE |
| De berg | Achter, onder. Panel. |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Grootte | 2.5" ((63mm) |
| Betaling | verschillende betaalmethoden |
| Materiaal | SS-kas en Messing-internen |
| Olie vullen | Beschikbaar om te vullen |
|---|---|
| Bewegingsmateriaal | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Bereik | Op maat |
| Draadmateriaal | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Materiaal | Zwarte stalen koffer |
| Drukbereik | Vacuüm / Positief |
| bourdonbuis | Balg |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Betaling | verschillende betaalmethoden |
| Materiaal | SS-kas en Messing-internen |
| Sleutelwoord | Drukmaat |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |
| Dialgrootte | 100 mm, of op maat gemaakt |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Materiaal | schokbestendige drukmeter |
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |
| Dialgrootte | 60 mm, of op maat gemaakt |