| ondersteuning op maat | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Materiaal | Zwart staal |
| Originele plaats | GEMAAKT IN CHINA |
| Wijzerplaatformaat | 60 mm |
| Drukbereik | Gemaakt naar wens, Mpa, bar, psi, kg, enz. |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM, OBM |
| Materiaal | Zwart staal |
| Originele plaats | Gemaakt in China |
| Drukbereik | Gemaakt naar wens, Mpa, bar, psi, kg, enz. |
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Materiaal | bule kleur staal |
| Originele plaats | Gemaakt in China |
| Wijzerplaatformaat | 50 mm, of op maat gemaakt |
| Drukbereik | Gemaakt naar wens, Mpa, bar, psi, kg, enz. |
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Materiaal | bule kleur staal |
| Originele plaats | Gemaakt in China |
| Wijzerplaatformaat | 50 mm |
| Drukbereik | Gemaakt naar wens, Mpa, bar, psi, kg, enz. |
| Montage-type | Recht naar beneden of naar achteren |
|---|---|
| Verbindingslocatie | Onderkant |
| Grootte | 60 mm 100 mm |
| Draadstandaard | NPT, BSP (G, PF), BSPT (ZG, PT) |
| Metingsafstand | 0~100mpa |
| Betaling | verschillende betaalmethoden |
|---|---|
| schaal-eenheid | Bar, Psi Etc. |
| grootte | 23mm25mm28mm38mm |
| Haven | Qingdao, Shanghai, Ningbo. |
| Jouw idee. | Acceptabel |