| Productnaam | elektronische drukmaat |
|---|---|
| ondersteuning op maat | OEM, ODM, OBM |
| Drukbereik | 0~100Mpa, bar, psi enz |
| Nauwkeurigheid | 1.0% |
| Materiaal | Zwart staal |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Grootte | 63 mm |
| Montage | Onderkant |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Grootte | 150 mm |
| Betaling | verschillende betaalmethoden |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Grootte | 100 mm |
| Betaling | verschillende betaalmethoden |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Grootte | 150 mm |
| Betaling | verschillende betaalmethoden |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Materiaal | van roestvrij staal of van zwart staal |
|---|---|
| Verpakking Details | Binnenste plastic zak, omdoos aan de buitenkant. Pallet optioneel. |
| Levertijd | 5-30 dagen |
| Betalingscondities | TT,LC.Alipay.Western Union |
| Levering vermogen | 30-50k per maand |
| Naam van het product | Elektrische contactdrukmeter |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Drukbereik | 0~100Mpa,bar,mbar,psi enz. |
| Precisiteit | 10,6% |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Grootte | 100 mm |
| Betaling | verschillende betaalmethoden |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Grootte | 100 mm |
| Betaling | verschillende betaalmethoden |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| grootte | 100 mm |
|---|---|
| Opening | 1.6 |
| Montage-type | Onderste of achterste verbinding |
| Toepassing | Industriële drukmeting |
| Betaling | verschillende betaalmethoden |