| Toepassing | Industriële drukmeting |
|---|---|
| Precisie | 2.5% |
| Hoofdmarkt | over de hele wereld. |
| grootte | 63 mm |
| Meetbereik | als eisen |
| grootte | 100 mm |
|---|---|
| Montage-type | Onderste of achterste verbinding |
| Opening | 1.6 |
| Meetbereik | als eisen |
| Hoofdmarkt | over de hele wereld. |
| Betaling | verschillende betaalmethoden |
|---|---|
| Meetbereik | als eisen |
| Precisie | 2.5% |
| grootte | 63 mm |
| Hoofdmarkt | over de hele wereld. |
| Toepassing | Industriële drukmeting |
|---|---|
| Meetbereik | als eisen |
| Betaling | verschillende betaalmethoden |
| Hoofdmarkt | over de hele wereld. |
| Montage-type | Onderste of achterste verbinding |
| Materiaal | van roestvrij staal |
|---|---|
| OEM-service | Accepteer. |
| Vloeistof gevuld | - Nee. |
| Schaalbereik | Druk 0.. 1000 bar |
| Diameter | 63 mm |
| Vloeistof gevuld | - Nee. |
|---|---|
| Olie vullen | Niet beschikbaar om olie te vullen |
| OEM-service | Accepteer. |
| Materiaal | van roestvrij staal |
| Schaalbereik | Druk 0.. 1000 bar |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Materiaal | zwarte stalen behuizing met messingverbinding |
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |
| Dialgrootte | 150 mm |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Olie vullen | Beschikbaar om te vullen |
| Materiaal | roestvrijstalen behuizing en messingverbinding |
| Drukbereik | 0~100Mpa,bar,mbar,etc. |
| Montage-type | Onderste of achterste verbinding |
|---|---|
| Toepassing | Industriële drukmeting |
| Opening | 1.6 |
| grootte | 63 mm |
| Hoofdmarkt | over de hele wereld. |