| ondersteuning op maat | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Materiaal | schokbestendige drukmeter |
| Originele plaats | GEMAAKT IN CHINA |
| Wijzerplaatformaat | 100 mm |
| Drukbereik | Gemaakt naar wens, Mpa, bar, psi, kg, enz. |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staalgeval |
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |
| Dialgrootte | 100 mm, of op maat gemaakt |
| Drukbereik | Gemaakt naar wens, Mpa, bar, psi, kg, enz. |
| Druknauwkeurigheid | 2.5% |
|---|---|
| Diensten | volledige naverkoopservice |
| Capsule | Messing of roestvrij staal |
| Materiaal van de zaak | van zwarte of roestvrij staal |
| Haven | Qingdao |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Grootte | 63 mm |
| Betaling | verschillende betaalmethoden |
| Materiaal | Zwart staal |
| Garantie | 1 jaar |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Beweging & verbinding | Roestvrij staal |
| Draad | Zoals vereist |
| Verbinding | Onderkant |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Materiaal | Zwart staal |
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |
| Dialgrootte | 50 mm, of op maat gemaakt |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Materiaal | Zwarte stalen koffer |
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |
| Dialgrootte | 100 mm, of op maat gemaakt |
| Materiaal | materieel roestvrij staal |
|---|---|
| Kleur | Zwart en zilver |
| Voordelen | Vochtbestendig, slijtvast, milieuvriendelijk, zeer duurzaam |
| Verpakking Details | Binnenste plastic zak, omdoos aan de buitenkant. Pallet optioneel. |
| Levertijd | 5-30 dagen |
| Product name | Pressure Gauge Manometer |
|---|---|
| Port | QingDao,ShangHai,Ningbo, Guangzhou |
| Mounting type | Panel Mount |
| Dial Size | 2"(50mm) |
| Pressure type | Gauge Pressure |
| Range | 0 - 100Mpa |
|---|---|
| Product name | Pressure Gauge Manometer |
| Fluidcompatibility | Air, Water, Oil |
| Pressure type | Gauge Pressure |
| Operating temperature | -40 To 120 °C |