| Garantie | 1Y, 12 maanden |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Naam van het product | De Maat van de capsuledruk |
| Verbinding | Onderkant |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
|---|---|
| Gevalgrootte | 80 mm |
| Precisiteit | 10,6% |
| Verbindingsdraad | NPT,BSP ((G,PF),BSPT ((ZG,PT) 1/2" |
| Garantie | 1 jaar |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Grootte | 2.5" ((60mm) |
| Betaling | verschillende betaalmethoden |
| Materiaal | SS-koffer en SS-internen |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
|---|---|
| Grootte | 4“ (100mm) |
| Betaling | verschillende betaalmethoden |
| Materiaal | SS-koffer en SS-internen |
| Sleutelwoord | Drukmaat |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Grootte | 4“ (100mm) |
| Betaling | verschillende betaalmethoden |
| Materiaal | SS-koffer en SS-internen |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Naam van het product | radialdrukmeter |
| Geval | Roestvrij staal |
| Grootte | 100 mm |
| Precisiteit | 10,6% |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
|---|---|
| Grootte | 4“ (100mm) |
| Betaling | verschillende betaalmethoden |
| Materiaal | SS-koffer en SS-internen |
| Garantie | 1 jaar |
| Garantie | 1 jaar, 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Naam van het product | de maat van de diafragmadruk |
| Geval | Roestvrij staal |
| Grootte | 100 mm |
| Garantie | 1 jaar, 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Naam van het product | de maat van de diafragmadruk |
| Grootte | 60 mm |
| Betaling | verschillende betaalmethoden |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM-producten |
| Grootte | 2.5“ |
| Betaling | verschillende betaalmethoden |
| Materiaal | SS-koffer en SS-internen |